Apartmány Orličky 106
Ubytování v soukromí - Orlické hory
 
Úvod
Ubytování
apartmány
na horách
Ubytování
horské
apartmány
Ubytování
ceník
Venkovní
posezení
Kudy k nám
Kontakty
Počasí
Obec Orličky
Zpráva
 
Okolí
Suchý vrch
Obec Čenkovice
Jiná místa
Výlety
 
Odkazy
Ski Čenkovice
Turistika
Orlické hory
Partneři webu

Ubytování na horách v soukromí - apartmány Orličky 106
Orlické hory, Ski Čenkovice 3,5 km

  Vítejte na našich internetových stránkách, kde bychom Vám rádi nabídli celoroční levné ubytování v apartmánech pod Suchým vrchem v obci Orličky čp.106. Pohodlné ubytování, pouhých 3,5 km od lyžařského střediska Čenkovice v Orlických horách. Skiregion Buková hora, Skiareál Červená Voda, Mlýnický Dvůr a Skiareál Buková hora, Čenkovice.
Vytápění objektu je zajištěno majitelem. Možnost úschovy lyží a jízdních kol, parkování pro čtyři vozidla v oploceném prostoru u objektu a další kapacita pro parkování je na neoploceném pozemku u objektu.
Orlické hory ubytování Orličky 106, apartmány - Ski Čenkovice 3,5 km Ubytování Orličky 106, pergola - Ski Čenkovice 3,5 km Orlické hory ubytování Orličky 106, apartmány - Ski Čenkovice 3,5 km
Kapacita našeho ubytování na horách: 25 lůžek
Horské apartmány jsou variabilní. Počet osob v jednotlivých apartmánech je velice variabilní, tj. např. od 2 do 13 osob v jednom apartmánu. Tato možnost je dána kombinací ložnic.
Každý z apartmánů obsahuje vlastní sociální zařízení a kuchyňku (vybavena lednicí, el. sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, nadobím, atd,) s možností vlastního vaření. Dále společenskou místnost vybavenou TV, internetem, případně WiFi.

Orličky leží v třetím pásmu jižních výběžků Orlických hor na jih pod Suchým vrchem (995 m), mezi Martinovou hatí (703 m) na Jablonském hřbetu a Hradisky odbočující od Jeřábu svírající mezi sebou Orličkovský potok. Přes Suchý vrch nad horní částí obce vede zemská hranice mezi Čechami a Moravou. Suchý vrch a výběžky se skládají z ruly, ve svém jádru z červené ruly, na ní je pak vrstva šedé ruly.

Umístění objektu ubytování: Ukaž na Mapy.cz, Apartmány Orličky 106
Apartmány Orličky 106 se nachází v obci Orličky pod Suchým vrchem, Orlické hory, okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj u místní komunikace po které vede cyklotrasa. Po komunikaci směrem dolů se údolím "Hradiska" po pěti kilometrech dostanete do města Jablonné nad Orlicí. Ukaž na Mapy.cz / Orličky 106 - Jablonné nad Orlicí
Od nás směrem nahoru urazíte 3,14 km a jste na hlavní silnici č.11. Tuto silnici přejedete a pokračujete 1 km. Zde jste ve Ski areálu Buková hora - Čenkovice. Ski ČenkoviceUkaž na Mapy.cz, Orličky 106 - Ski Čenkovice provozuje 9 sjezdovek (7 lehkých a 2 střední náročnosti) z toho 4 sjezdovky mají technické zasněžování a 2 sjezdovky noční lyžování. Nugget Snowpark Čenkovice - Snowpark je zařazen do střední náročnosti. V lyžařském areálu je i dětská lyžařská školka: 1 vlek. Sjezdové tratě na severních svazích umožňují lyžování i v jarních měsících. Pro milovníky bílé stopy má Ski areál Buková hora a okolí k dispozici několik desítek kilometrů perfektně udržovaných běžeckých tratí a hřebenová cesta z Bukové hory na Suchý Vrch dále na Vysoký kámen nad Mladkovem láká spoustu vyznavačů klasického lyžování.
Na hlavní silnici č. 11:
směr vpravo:
Jablonné nad Orlicí, Žamberk, Vamberk, Hradec Králové (70km).
směr vlevo: Červená Voda, Šumperk (40 km), Ostrava
     
 
 
www.cenkovice.com www.skiareal-cenkovice.cz www.obec-orlicky.cz ©web
Orlické hory - ubytování v soukromí, apartmány Orličky 106,   Ski Čenkovice 4 km